Služby

Fleetboard Analýza výkonu & Reporty

Ušetřete až 15% nákladů na pohonné hmoty se službou Fleetboard Analýza výkonu.

Fleetboard Stahování dat z karet řidičů & Stahování dat z tachografu

Úspora času i zdrojů: Automaticky ukládejte všechna důležitá data z tachografu a o řidičích pravidelně v souladu se všemi zákony díky službě Stahování dat z karet řidičů & Stahování dat z tachografu. Certifikováno firmou DEKRA.

Fleetboard Evidence času

Získejte přehled o již zaznamenané a zbývající době jízdy, práci a o odpočinku Vašich řidičů. Nasaďe své zaměstnance ještě efektivněji - se službou Evidence času Fleetboard.

Fleetboard ID návěsu & Trailer Data

Služby Traler Managementu umožňují propojení dat všech vozidel s návěsy, a tak Vám nabízí transparentnost celé Vaší flotily.

Fleetboard Messaging

Fleetboard Messaging Vám umožní odesílám zprávy a adresy přímo k řidičům, což vám zajistí nejlepší vstup do profesionálního řízení logistiky.

 

Fleetboard Logistika

Spravujte své objednávky efektivněji - se službou Fleetboard Logistika.

Fleetboard Mapování & Zaznamenávání jízd

Využijte ptačí perspektivu: Celá Vaše flotila na jedné mapě - Fleetboard Mapping zobrazuje status a pozici Vašich vozidel.

Software & Aplikace

FleetBoard Cockpit

Využijte Fleetboard Cockpit, který Vám umožní rychle a podrobně analyzovat data získaná pomocí služeb Fleetboard.

Fleetboard DispoPilot.app

Aplikace Fleetboard DispoPilot.app pro smartpony a tablety s OS Android Vám umožní fexibilně a dynamicky navrhnout logistické procesy a a kapacity.

Fleetboard Driver.app

Informace o ekonomickém stylu jízdy, době jízdě a odpočinku a mnohem více - odesláno přímo do Vašeho chytrého telefonu pomocí Driver.app.

Fleetboard Manager App

Úvod do konektivity: Aplikace Fleetboard Manager App nabízí cenné informace o Vaší flotile - jednoduše, rychle a zdarma.

Fleetboard Fleet.app

Cockpit na cestách: Mějte svou flotilu pod dohledem - kdykoli a kdekoli.

Hardware

Truck Data Center

Truck Data Center je hlavní součástí vozidel na síti. Jako inteligentní modul neustále kontroluje stav vozidel a přenáší data v reálném čase.

Fleetboard DispoPilot.guide

Použijte tablet řidiče, který kombinuje službu Fleetboard Logistika, komunikaci a navigaci v jednom. DispoPilot.guide je všestranný a vyměnitelní nástroj pro Vaše řidiče.