Všechna data. V jednom systému.

Detailní specifikace o Vašich vozidlech a návěsech jsou obvykle ukládána do různých systémů.Obzvláště, pokud se objednávky nezpracují dle plánu, vše se zkomplikuje. Shrňte si všechny podstatné informace na jednom místě, abyste lépe řídili svůj vozový park. Fleetboard Management Návěsu propojuje data z návěsu a daty vozidla, a tak Vám poskytuje transparentnost celé flotily. To vše ve Fleetboard Cockpit.

Vaše výhody

EFEKTIVNÍ KOMBINACE. RYCHLÝ PŘEHLED.

Najděte všechny relevantní informace o Vašich vozidlech a návěsech co nejrychleji: Služba Trailer Data Vám nabízí ideální základ k získání hlavního přehledu.

Okamžité vnímání incidentů. Reagujte rychle.

Mějte pod kontrolou všechny akce: Se službou Trailer Data máte přehled o všech poruchách a můžete na ně kdykoli reagovat.

Zajištěte správnou dokumentaci. Dodržujte zákonná ustanovení.

Plňte svou zákonnou povinnost poskytovat dokumentaci aniž byste si tím přidělávali práci. Služba Trailer Data obsahuje modul, který zobrazuje data o chlazení přímo ve Fleetboard Cockpit. Kromě toho je zajištěno sledování chladícího řetězce.

Načítání dat snadno. Plynulé spojení.

Šetřete čas a získejte komplexní řešení s poskytovatelem služeb Trailer Telematics Service (TTSP). S Fleetboardem můžete získat informace o návěsech od našich partnerů Cargobull Telematics nebo Krone Telematics přes jedno rozhraní.

Řízení efektivity návěsů

Zprávy o stavu: Víte co se děje.

Co se právě děje ve Vašich vozidlech a návěsech? Trailer Data poskytuje zprávy o stavu - například o zapalování, rychlosti, stavu dveří nebo aktuální kilometrový nájezd.

Detailní přehled: Ujistěte se, že vše funguje, jak má.

A co Vaše návěsy? Fleetboard Trailer Data Vám poskytuje všechny důležité informace, které jsou klasifikovány jako údaje o stavu, technologii a chlazení. Chcete-li kontrolovat stav chladícího řetězce, můžete si zobrazit graf vnitřní teplotu návěsů vkonkrétních časových intervalech.

Silná spolupráce.

Poskytovatelé Telematiky návěsů (TTSP)   jsou zodpovědni za sběr a přenos  dat z návěsu.

Telematika Cargobull

Zjistit více

Telematika Krone

Zjistit více

Fleetboard ID návěsu

Identifikace návěsu - a víte, který návěs je spojen.

Jak zjistit, které vozidlo má konkrétní návěs? Služba Fleetboard ID návěsu spojuje indentifikaci návěsu s řidičem, vozidlem a ostatními daty.

Doporučení pro Fleetboard Management návěsu.

Truck Data Center

Abyste mohli službu Fleetboard ID návěsu využívat, musí být ve vozidle namontovaná jednotka Truck Data Center.

Fleetboard Cockpit

Pro využití služeb Trailer Data a ID návěsu je potřeba mít naistalovaný Fleetboard Cockpit verze 1.21 nebo novější.

Telematika návěsu.

Kromě aktivní smlouvy se společností Fleetboard je pro službu Fleetboard Trailer Data požadována další smlouva s jedním z poskytovatelů telematiky návěsu (TTSP), které podporuje společnost Fleetboard např. Schmitz Cargobull Telematika nebo Krone Telematika.

Tato řešení doplňují Návěs

Fleetboard Logistika

Spravujte své objednávky efektivněji - se službou Fleetboard Logistika.

Fleetboard Mapping

Spravujte pozice vašich vozidel a návěsů přesně díky službě Fleetboard Mapping.