Integrujte subdodavatele. Zjednodušte procesy.

Čím větší síť, tím složitejší koordinace a komunikace. Potenciál chyb je obrovský. Zjednodušte režim kontroly a integrujte své subdodavatele hladce do Vašich přepravních procesů. Fleetboard DispoPilot.app pro chytré telefony a tablety s OS Android Vám umožňuje flexibilně a dynamicky navrhnout logistické procesy a kapacity. Zajistěte dokonalé zpracování objednávek - bez ohledu na zařízení a vozidlo.

 

Vaše výhody

Flexibilní zadání objednávek.

Jednoduše a rychle integrujte své subdodavatele do Vašich přepravních procesů - flexibilně a bez dalších požadavků na hardware.

Vyhněte se nedorozuměním.

Ovládání tras s jasnými pokyny se vyplácí. Snižte množství chyb v dopravním procesu pomocí zjednodušených komunikačních metod a předdefinovaných pracovních postupů.

Dokumentujte veškeré procesy.

Zajistěte kompletní dokumentaci - Digitalizujte všechny Vaše objednávky.

Procesní přenosy pomocí aplikace.

Objednávky: Zpracování založení na pracovních postupech.

Služba DispoPilot.app pro Fleetboard Logistiku Vám umožňuje odesílat objednávky přímo do zařízení, které je budou zpracovávat podle předdefinovaných pracovních postupů.

Komunikace: jednoduše a přímo.

Služba DispoPilot.app umožňuje řidičům odesílat a přijímat textové zprávy a importovat geokódované adresy přímo do navigačního systému.

Aplikace dostupná na Google Play Store zcela zdarma.

Aplikace je v Google Play Store zdarma k dispozici řidičům v EU. Pro její použití musí být řidiči aktivováni pro použití v Cockpitu.

Doporučení

Logistika nebo Messaging

Použití Fleetboard DispoPilot.app vyžaduje jednu z logistických služeb: FleetBoard Logistika nebo FleetBoard Messaging.

Tato řešení doplňují DispoPilot.app

Fleetboard DispoPilot.guide

Použijte tablet řidiče, který kombinuje službu Fleetboard Logistika, komunikaci a navigaci v jednom. DispoPilot.guide je všestranný a vyměnitelní nástroj pro Vaše řidiče.

Fleetboard konzultace

Zůstaňte v sobě známém prostředí: Fleetboard Konzultace s Vámi spolupracuje na vývoji přizpůsobených pracovních postupů a pomáhá Vám je integrovat do Vašeho IT. Vysoce individualizované a přizpůsobené Vašim specifickým požadavkům - pro optimalizované zpracování objednávek.