Průkopnické připojení již více než 15 let

 

Daimler Fleetboard GmbH byla založena v roce 2003 jako 100% dceřiná společnost společnosti Daimler AG a kombinuje dlouholeté zkušenosti s průmyslem logistiky s know-how v oblasti informačních technologií. zavedení služeb Fleetboard v roce 2000 jsme vybavili více než 285 000 nákladních automobilů pro více než 7 000 dopravních společností a nejvyšší standardy kvality zajišťujeme certifikátem DEKRA.

Centrála Fleetboard se nachází ve Stuttgartu (Německo). Na konci roku 2016 jsme v Berlíně založili Fleetboard Innovation Hub . Obchodní zástupci společnosti Fleetboard působí po celém světě, zatímco Evropa, Brazílie a jižní Afrika jsou naše hlavní trhy.

Celosvětově společnost Fleetboard v současné době zaměstnává více než 260 osob a dalších 80 osob v současných národních korporacích Daimler AG. Každý den pracujeme na vývoji nových inovativních řešení pro dopravní a logistické společnosti a na zdokonalení našich stávajících produktů a služeb s cílem formovat budoucnost odvětví dopravy a logistiky.

Náš management

Volker Hansen

Člen týmu

CEO Fleetboard & vedoucí oddělení Digital Solutions & Services MB LKW

Marwin Umaña Lemus

Člen týmu

Finanční ředitel

Andreas Dillig

Člen týmu

Řízení a management projektů Digital Solutions + Services MB pro nákladní vozidla

Markus Kirschbaum

Člen týmu

Director development

Ulrike Stahlberger

Členka týmu

Ředitelka operací a péče o zákazníky

Matthias Elsner

Člen týmu

Ředitel Product & Marketing

Lüder Sachse

Člen týmu

Ředitel inovací

Laurent Chambon

Člen týmu

Vedoucí prodeje a poprodejních služeb

Takto funguje FleetBoard