Jezděte ekonomičtěji s jakýmkoli vozidlem.

Nezáleží na tom, zda yse jedná o provoz městských autobusů, každý kilometr, který pokryjete představuje nevyužitý potenciál. Chcete snížit spotřebu paliva Vašeho vozového parku, snížit opotřebení a optimalizovat služby? Poté budete potřebovat přesné údaje, které byly získány během cesty. Fleetboard Bus byla speciálně vyvinuta pro správu vozového parku. Využijte přesné analýzy stylu jízdy a jasného zpracování dalších informací.

Vaše Výhody

Nižší náklady

Otevřete možnosti úspory pomocí služeb služby Fleetboard, jako je analýza výkonu nebo Zaznamenávání jízd. Až 10% úspory paliva.

Optimální transparentnost

Použijte funkci sledování vašich vozidel a kdykoliv a současně s podrobnou cestou vyhledávejte aktuální polohu. To také zvyšuje bezpečnost vašeho vozového parku.

Vysoká bezpečnost dat

Využívejte snadný přístup a maximální bezpečnost: s heslem chráněným přihlašováním a šifrovaným přenosem dat.

Flexibilní připojení

Můžete pokračovat v práci se svými vlastními systémy elektronického zpracování dat - pomocí služby Fleetboard Webservices lze bez problémů nastavit připojení k vašemu softwaru.

Optimální vybavení hned od začátku: Autobusy Mercedes-Benz a Setra mohou být vybaveny & nbsp; Fleetboard z celé Evropy. Dodatečné vybavení je také možné u všech značek.

Zpracování dat - Zvýšení efektivity

FleetBoard Analýza výkonu: pro realistické hodnocení

Analýza výkonu poskytuje podrobné informace o jízdních stylech řidičů - od rychlosti přes příslušný provoz motoru až po ostré brždění. Toto řešení poskytuje realistickou a srovnatelnou hodnotící základnu pro snížení spotřeby paliva, emisí CO2 a opotřebení vozidla. Nezávisle na stupni obtížnosti a značkách vozidel. </ P>

FleetBoard Zaznamenávání jízd a Mapování: pro bezchybnou dokumentaci

Fleetboard zaznamenávání jízd shromažďuje všechna data specifická pro sběrnici, jako jsou doby jízdy a zastavení, stav dveří a ramp, poloha, rychlost a mnohem více. Mapování poskytuje pozice a trasy autobusů v 30sekundových intervalech s 10minutovými přenosovými sloty. Definice konkrétních vstupních a výstupních oblastí, stejně jako zobrazení událostí na trase, upozornění a zprávy o stavu jsou také možné. & Nbsp; </ p>

FleetBoard evidence času: pro zákonné podmínky

Kromě doby jízdy a odpočinku, jakož i pracovní doby nabízí Fleetboard Evidence času mnoho dalších užitečných informací pro efektivní plánování. Aktuální prognózy zbývající doby jízdy podporují plánování tras v souladu s platnými právními předpisy. & Nbsp; & nbsp; </ p>

FleetBoard Stahování dat z karet řidičů & Stahování dat z tachografu: pro snadnou archivaci

Se stahováním na dálku - s certifikátem DEKRA - je možné přečíst data z hromadné paměti digitálního tachografu s přihlédnutím ke všem zákonným požadavkům nezávisle na poloze vozidla. Během tohoto procesu karta společosti neopustí kancelář. </ P>

FleetBoard Messaging: pro přímou výměnu informací

Zprávy se zasílají přímo řidičům, dostávají přímé odpovědi a přenáší adresy pro navigaci - Fleetboard Messaging usnadňuje vstup do profesionálního logistického řízení podporovaného telematikou. Díky tomu je komunikace ještě efektivnější, poskytuje transparentnější procesy, umožňuje jednodušší výměnu informací a snižuje výskyt chyb a optimalizuje náklady. </ P>

FleetBoard Logistika: pro efektivní procesy

Již předkonfigurované výchozí pracovní postupy umožňují spolehlivé a efektivní řízení a sledování opakovaných pracovních procesů. Pracovní postupy jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky logistiky všech odvětví. To pomáhá vyhnout se úsilí s náročnými dílenskými díly a popisům procesů. </ P>

Performance Manager na cestách

FleetBoard Bus.app

Zachovejte si přehled o svém vozovém parku i když je na cestě. S bezplatnou aplikací Fleetboard Bus.app můžete kdykoli vyhledat pozici vozidla, spotřebu paliva, stav dveří a rampy, styl jízdy a prognózy zbývající doby jízdy. Fleetboard Bus.app je k dispozici v Apple AppStore pro iPhone a iPad. Pro použití aplikace je vyžadována platná smlouva o službě Fleetboard.

Fleetboard Driver.app

Aplikace Fleetboard Driver.app nabízí vašim řidičům přímý přístup k osobním údajům ze služby Fleetboard Analýza výkonu a Evidence času a dává jim příležitost udržet si vlastní výkon. Kromě toho tato aplikace poskytuje rady, jak zůstat zdravý, stejně jako možnost komunikovat s jinými jednotkami. Fleetboard Driver.app je k dispozici v Obchodu Google Play. Pro použití této aplikace je vyžadována platná smlouva o službě Fleetboard, stejně jako aktivace řidičů prostřednictvím autobusové společnosti.

Doporučení

Doporučení k instalaci

Hardware Fleetboard je k dispozici ze závodu pro autobusy Mercedes-Benz a Setra, stejně jako pro řadu dalších modelů a stávajících vozidel prostřednictvím dodatečné montáže. U jiných značek je navíc vyžadováno rozhraní FMS (minimální požadavek Bus FMS 2.0), které lze ve většině případů dodatečně nainstalovat.

Fleetboard služby a jednotka

Pro použití služeb Fleetboard je nutná instalace jednotky Fleetboard a uzavření rámcové dohody o službách Fleetboard.

Tato řešení doplňují FleetBoard Bus

FleetBoard Cockpit

Využijte Fleetboard Cockpit, který Vám umožní rychle a podrobně analyzovat data získaná pomocí služeb Fleetboard.

Fleetboard Konzultace

Naši Fleetboard konzultanti vyvíjej společně s Vámi individuální pracovní postupy, které jsou optimálně navrženy tak, aby vyhovovaly všem Vašim požadavkům.