Ze silnice přímo na Vaši obrazovku

Úsporná a bezpečná jízda není v krvi všech řidičů.K efektivnímu řízení flotily je však absolutní nutností. Každý řidič má svým stylem jízdy vliv na opotřebení, spotřebu paliva a v neposlední řadě zejména na riziko nehod - Fleetboard Analýza výkonu Vám ukáže jak. Můžete ji využít jako výchozí bod k tomu, aby Vaše flotila byla efektivnější, bezpečnější a srovnávat řidiče dle spravedlivého systému.

Výhody pro Vás

Optimalizace spotřeby paliva.

Menší znečištění ovzduší, více paliva v nádrži: optimalizace spotřeby paliva se jednozačně vyplatí. Snížením spotřeby paliva dokážete snížit až o 15% emise CO2.

Snižte opotřebení.

Jděte na to jednoduše a snižte náklady spojené s údržbou a opravami díky optimalizaci jízdního stylu.

Dojeďte domů v pořádku.

Hlídejte jízdní styl Vašich řidičů. Tím můžete snížit riziko nehod ve Vaší flotile.

Využijte informace ke zlepšení stylu jízdy.

Známka ze stylu jízdy: Spravedlivé srovnání. Zlepšená efektivita.

Uživatelsky přívětivá, detailní a objektivní. Analýza výkonu hodnotí Vaše řidiče známkou od 1 do 10 (10 nejlepší), nezávisle na obtížnosti použití nebo značce Vašich vozidel. Využijte údaje o spotřebě paliva, rychlosti, zastávkách s nastartovaným motorem, pravidelných zastávkách atd.

Detailní analýza: Více dat, více možností.

Máte ve své flotile nákladní vozidlo Actros, Antos nebo Arocs? Poté můžete do Analýzy výkonu integrovat inovativní asistenční systémy jako EcoRoll nebo Kick-Down. Tím docílíte přesných dat a vetšího potenciálu úspory.

Reporty: Srovnávejte se s těmi nejlepšími.

Konkrétní výsledky se službou Fleetboard Reporty. Doplňují Analýzu výkonu pomocí kompaktního rozboru všech dostupných online dat. Získejte přehled o hlavních událostech minulého měsíce a porovnejte výkony Vašich řidičů s ostatními flotilami.

Doporučení

Truck Data Center

Pro optimální využití Analýzy výkonu je potřeba Fleetboard jednotka Truck Data Center. Integrovaná jednotka s digitálním tachografem umožňuje přístup ke všem důležitým datům řidiče kdykoli je potřebujete.

Reference

Wiedmann & Winz GmbH

Nákladní vozidla jsou zlatý důl plný dat. A způsobů jak data využít je téměř nekonečno.

Dr. Micha Alexander Lege, jednatel firmy

Tato řešení doplňují Ananlýzu výkonu & Reporty

Fleetboard Driver.app

Informace o ekonomice jízdního stylu, jízdy, odpočinku a mnohem více - data můžete odesílat přímo do Vašeho smartphonu a aplikace Driver.app.