Pracujte s plnou kapacitou. Dodržujte pravidla.

Právní předpisy týkající se doby řízení a odpočinku se řídí zásadou nulové tolerance. Jakékoli porušení vede k vysokým pokutám.Zároveň je pro Vaši konkurenceschopnost rozhodující provoz flotily v plné kapacitě. Služba Fleetboard Evidence času poskytuje podrobné informace o čase jízdy a odpočinku Vašich řidičů.Můžete si také prohlédnout informace o začátku směny, prodloužení doby jízdy, o předpokládaném zbývajícím čase jízdy a mnoho dalšího. Poskytuje ideální databázi pro efektivní plánování cest a zároveň pomáhá dodržet všechny předpisy.

Vaše výhody

Vyhněte se snadněji pokutám.

Vyhněte se pokutám: Podívejte se na všechny minulé a aktuální činnosti řidiče na první pohled a jednoduše zajistěte dodržování všech právních předpisů.

Plánujte trasy efektivněji.

Využijte své řidiče ještě efektivněji a naplánujte své objednávky na základě již zaznamenaných časů jizdy, odpočinku a práce.

Nezbytný základ: detailní informace.

Veškeré záznamy v jednom přehledu.

Služba Fleetboard Evidence času zobrazuje počáteční pracovní dobu, dobu práce, jízdy a odpočinku, stejně jako prodloužení doby jízdy - vše jednoduše ve Fleetboard Cockpit. Všechna porušení jsou automaticky zvýrazněna. Zároveň obsahuje odhadovanou zbývající dobu řízení.

CSV Export: Přímé předání faktů.

Všechna data z Evidence času mohou být stažena ve formátu CSV. Díky tomu je můžete kdykoli dle potřeby editovat v běžně dostupných kancelářských textových programech.

Doporučení

Truck Data Center

K tomu, abyste mohli službu Fleetboard Evidence času využívat je nutné mít ve vozidle instalovanou jednotku Truck Data Center. S integrovaným digitálním tachografem poskytuje jednotka přístup ke všem důležitým údajům o řidiči kdykoli je budete potřebovat.

Digitální tachograf

Kromě jednotky Fleetboard je zapotřebí digitální tachograf s rozhraním D8.

Tato řešení doplňují Evidenci času

Fleetboard Cockpit

Využijte Fleetboard Cockpit, který Vám umožní rychle a podrobně analyzovat data získaná pomocí služeb Fleetboard.

Stahování dat z karet řidičů & Stahování dat z tachografu

Úspora času a zdrojů: Automatické ukládání dat z karet řidičů a z tachografů - pravidelně, certifikováno společností DEKRA s dodržováním všech zákonných podmínek. To vše díky Stahování dat z karet řidičů & Stahování dat z tachografu.

FleetBoard Mapping

Využijte ptačí perspektivu: Celá Vaše flotila na jedné mapě - Fleetboard Mapping zobrazuje status a pozici Vašich vozidel.

FleetBoard poradenství

Zůstaňte v sobě známém prostředí: Fleetboard umožňuje importovat všechna data z Evidence času do Vašeho vlastního logistického softwaru.