Šetřete čas. Získávejte data.

Zákonně povinná archivace dat zabere spoustu času a úsilí. Jsme zákonem oprávněni číst, ukládat a archivovat data z karet řidičů každých 28 dnů, stejně tak jako ukládat data z velkokapacitní paměti každých 90 dnů. Fleetboard Stahování dat z karet řidičů a tachografu Vám umožní číst, přenášet a ukládat důležitá data ze vzdálených míst. Dodržujte zákonnou povinnost o archovaci dat bez jakéhokoli dalšího úsilí - cetifikováno společností DEKRA. Automaticky a pohodlně z Vaší kanceláře.

Vaše výhody

Uložte data rychle. Pokračujte v práci okamžitě.

Významně zrychlený proces čtení, ukládání a archivace karet řidičů a dat z tachografu čtením dat ze vzdálených lokací.

Dodržujte všechny zákony. Plně automaticky.

Snižte úsilí spojené s dodržováním zákonné povinnosti poskytovat dokumentaci a archivovat data - díky automatickému stahování.

Zjednodušte fakturaci.

Ušetřete čas a náklady při zúčtování: Poskytneme Vám všechny údaje, které budete potřebovat - k dispozici ke stažení nebo k importu do systému mezd nebo nákladového účetnictví.

Dodržování předpisů je snadné.

Soubory ke stažení: Včasně a spolehlivě.

Stahování dat z tachografu je sledováno a v závislosti na konkrétní konfiguraci intervalu je provedeno automaticky každých 90 dnů (dle právních předpisů). Data z karet řidičů lze také jednoduše a automaticky načítat každých 28 dní. I dříve, což však záleží na konkrétní jednotce FleetBoard a konfiguraci nastavení.

Archivace: Bez práce navíc.

Data z tachografu a data z karet řdičů jsou uchována na FleetBoard serveru nejméně 12 měsíců a nejdéle 36 měsíců. Tato důsledná archivace zajišťuje splnění všech zákonných povinností o archivaci.

MÍSTNÍ ULOŽIŠTĚ: POUZE NĚKOLIK KLIKNUTÍ.

Data z tachografu a data z karet řidičů jsou uložena na místním počítači s minimálním úsilím. Rovněž máte možnost vyhodnocovat data pomocí běžných analytických nástrojů.

Doporučení

Truck Data Center

FleetBoard jednotka Truck Data Center přenáší data z vozidla do aplikace FleetBoard Cockpit. S integrovaných tachografem Vám jednotka zajistí přístup ke všem důležitým datům kdykoli je budete potřebovat

Digitální tachograf

Pro obě služby je požadován digitální tachograf, který je možné stahovat ze vzdálených pozic.

Tato řešení doplňují Stahování dat z karet řidičů & Stahování dat z tachografu

Fleetboard Cockpit

Stahování dat z tachografu a karet řidičů můžete jednoduše kontrolovat pomocí programu FleetBoard Cockpit. Kromě toho zde můžete využít podrobnou analýzu Vašich dat a uživatelsky přívětivou prezentaci výsledků.

FleetBoard Evidence času

Získejte přehled o již zaznamenané a zbývající době jízdy, práci a o odpočinku Vašich řidičů. Nasaďe své zaměstnance ještě efektivněji - se službou Evidence času FleetBoard.