Logistika. Komunikace. Navigace. Aplikace.

Navigace, textové zprávy, data objednávek - Vaši řidiči mají tendenci používat ve vozidle různá zařízení k získání informací. Důležitá zpráva může být snadno přehlédnuta. Zařízení Fleetboard DispoPilot.guide vybavuje Vaše řidiče mobilním koncovým zařízením, které je plně přizpůsobeno jejich potřebám a kombinuje navigaci, správu objednávek, komunikaci a aplikace na jednom zařízení. Zajistěte vyšší produktivitu při nižších nákladech na hardware.

Vaše výhody

Upravte pracovní postupy na cestách.

vaši řidiči mohou nyní ještě efektivněji zpracovávat pracovní postupy. Multifunkční tablet lze vyndat z držáku ve vozidle.

Nejlepší cesta do cíle.

Žádná objížďka, žádná zbytečná ztráta času: Profesiínální navigační systé, pro nákladní vozidla s aktuálními dopravními informacemi najde nejlepší trasu pro Vašeho řidiče.

Proveďte spolehlivé prohlášení.

Poskytněte svým zákazníkům spolehlivé informace o předpokládaném čase příjezdu Vašich produktů - díky aktuálním dopravním informacím.

Společník na pomoc.

Profesionální navigace pro nákladní vozidla: Bez zbytečných objížděk.

DispoPilot.guide je vybaven profesionálním navigačním systémem pro nákladní vozidla s pokrytím pro celou Evropu a s doživotní aktualizací: zároveň zahrnuje také 36 měsíční informace o aktuální dopravě. Všechny přijaté adresy lze importovat do navigačního systému pouze několika kliknutími.

Objednávky: Zpracování založení na pracovních postupech.

Fleetboard Logistika Vám umožňuje odesílat objednávky přímo do zařízení, které vaši řidiči budou zpracovávat podle předdefinovaných pracovních postupů.

Komunikace: Snadno a přímo.

Řidič může přenášet a přijímat textové zprávy prostřednictvím dotykové obrazovky s vysokým rozlišením na tabletu. Pro každou zprávu získá potvrzení o přijetí a přečtení a zprávy se odesílají přímo na centrálu společnosti.

Jazykové verze: Provoz bez překážek

Řidiči si mohou vybrat z 25 jazyků a tím zabránit jazykové bariéře - pro bezporuchový provoz a snazší komunikaci.

Data a doporučení

Technická data

  • Velikost displeje: 7" (17.8 cm)
  • Rozlišení: 1024*600 (WSVGA)
  • Operační systém: Android 4.3
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 400@1.2GHz, Quad-core, 1MB L2 Cache
  • RAM: 1 GB
  • Interní paměť: 16 GB
  • Micro-SD slot: až 32-GB SDHC karty

Doporučení

Abyste mohli využívat DispoPilot.guide služby, potřebujete Jednotku Truck Data Center