Podpora od expertů

Abyste mohli využívat svůj telematický systém Fleetboard co nejúčinněji, nabízíme Vám komplexní komplexní úvahu o Vašich přepravních postupech: Certifikovaní konzultanti Fleetboard s hlubokým know-how v oblasti vozidel, IT a dopravního průmyslu provádí cílenou analýzu Vašich procesů a vytvoří strukturu vašich požadavků. Naši odborníci Vám pomohou od řízení projektů v pilotních situacích až po finální zavedení. Tímto způsobem může být Fleetboard hladce integrován do Vašeho stávajícího IT prostředí.

Fleetboard proces konzultace

Analýza

V prvním kroku s Vámi analyzujeme Vaše flotily a dopravní procesy a zjistíme Vaše požadavky. V rámci našeho projektového řízení bude trvale k dispozici vyhrazená kontaktní osoba.

Implementace

Na základě fáze analýzy vyvíjíme ve spolupráci s Vámi plán implementace a zavádíme diskutované požadavky.

Pilotní operace

První testy naživo ve Vašem operačním prostředí a den kontroly s vybranými uživateli mají ukázat, které procesy fungují a které vyžadují optimalizaci.

Zavedení

Koncové zařízení ve Vašem vozidle jsou konfigurovaná a aktivovaná. Chcete-li zajistit bezproblémový provoz, zajistíme Vašim zaměstnancům uživatelské školení.

Operace

Od této chvíle jste připojeni a používáte Fleetboard ke zlepšení každodenního podnikání. Naši odborníci v oblasti připojení Vás rádi podpoří nad rámec projektu, pokud je to nutné.