Jedno uživatelské rozhraní. Mnoho výhod.

Řízení flotily s ekonomickou efektivitou je velmi náročný úkol. Zůstaňte na bezpečném místě. Používejte Fleetboard Cockpit, který kombinuje všechny Vaše služby v jednoduchém, přehledném a uživatelsky jednoduchém rozhraní. Umožňuje Vám zachovat každý detail a pohodlně zpracovávat data o řidičích, vozidlech, návěsech a objednávkách. Pro výrazně menší složitost a úplnou transparentnost.

Vaše výhody

Úplná transparentnost.

Využívejte výrazně rychlejší a efektivnější správu řidičů, vozidel a objednávek díky ideálním interakcím všech relevantních dat a to v jediném uživatelském rozhraní.

Intuitivní ovládání.

Dostaňte se dřív do cíle pomocí intuitivního ovládání, které je snadné a přehledné.

Individuální přizpůsobení.

Pracujte efektivněji s vícenásobnými a uživatelsky definovanými možnostmi přizpůsobení ve Fleetboard Cockpit.

Pro rychlý přístup.

Uživatelské rozhraní: Přístup ke všem aplikacím.

Cockpit umožňuje uživatelům přístup ke všem aplikacím Fleetboard současně.

Pro individuální požadavky zákazníků.

Zobrazení všech služeb a aplikací lze individuálně přizpůsobit. Velikosti, umístění, zobrazení a skrytí funkcí nebo sekvence informací lze upravovat během procesu.

Funkce vyhledávání a filtrování: Informace podle konkrétní poptávky.

Funkce vyhledávání a filtrování Vám poskytuje rychlé odpovědi na Vaše požadavky a umožňuje Vám rychle najít informace, které potřebujete.

Formáty souborů: Snadné ukládání

Chcete-li použít data v jiných programech pro další zpracování nebo je předávat řidičům lze všechny požadované informace uložit ve formátu PDF nebo CSV.

Doporučení

Truck Data Center

FleetBoard jednotka Truck Data Center přenáší informace o vozidle na servery Fleetboard. Fleetboard Cockpit poté zajišťuje přístup ke všem důležitým datům kdykoli je budete potřebovat.

Více řešení pro Cockpit

Fleetboard Fleet.app

Cockpit na cestách: Mějte svou flotilu pod dohledem - kdykoli a kdekoli.

Aktualizace Cockpitu

Nejnovější aktualizace Cockpitu poskytují spoustu inovací v oblasti Mercedes-Benz Uptime, Fleetboard Logistika, ale také v Mapování.